Nabídka služeb

Školení a odborné kurzy

Naší specializací jsou školení prodejních týmů, obchodních zástupců a všech, kteří potřebují komunikovat se zákazníkem.

Umíme připravit školení na míru Vaší společnosti. Naše vzdělávací kurzy zahrnují mimo jiné prodejní dovednosti, prezentační dovednosti, timemanagement a to včetně GTD.

Veškerá naše školení zaměstnanců probíhají formou zážitkového vzdělávání a každý si tak může nové dovednosti rovnou procvičit v praxi, která je co nejblíže skutečným okolnostem.

Firemní akce a eventy

Připravíme a zorganizujeme pro Vás zábavný a originální program sestavený dle Vašich požadavků a přání.

Právě Eventy a firemní akce jsou spojené s emocemi a s osobním setkáváním lidí. Při tomto neformálním setkávání mohou vzniknout pevné a trvalé vazby, pomocí nich jsme schopni dosáhnout lepších výsledků.

Eventy můžou být sportovní, relaxační, společenské nebo prožitkově zaměřeny.

Teambuilding

Teambuilding je dnes velmi populární formou pro firemní akce. Můžeme nabídnout originální teambuilding aktivity, které rozvíjejí dovednosti zaměstnanců a zároveň prohlubují jejich vztahy.

Nabízíme jak outdoorové, tak indoorové aktivity připraveny speciálně pro potřeby Vaší společnosti. Aktivity podněcují komunikaci, myšlení a zároveň vyplavují napovrch nashromážděné emoce. Tím dochází k uvolnění atmosféry ve vztazích a každý si odnáší pozitivní netradiční zážitek.

Zaujala Vás nabídka? Napište nám.
Vaše zpráva
Vaše jméno (vyžadováno)
Váš email (vyžadováno)
Telefon
Jak Vás máme kontaktovat?

 Telefonicky E-mailem