Školení a odborné kurzy

Naší specializací jsou školení prodejních týmů, obchodních zástupců a všech, kteří potřebují komunikovat se zákazníkem.

Umíme připravit školení na míru Vaší společnosti. Naše vzdělávací kurzy zahrnují mimo jiné prodejní dovednosti, prezentační dovednosti, timemanagement a to včetně GTD.

Veškerá naše školení zaměstnanců probíhají formou zážitkového vzdělávání a každý si tak může nové dovednosti rovnou procvičit v praxi, která je co nejblíže skutečným okolnostem.

školení zaměstnanců
Co Vám přinese naše školení?
  • Osobní růst
  • Vyšší zisk
  • Profesionalitu
  • Efektivní komunikaci
  • Motivaci
  • Dlouhodobé zákazníky
Při výběru školitelů se snažíme vždy o propojení praxe, výborných prezentačních a komunikačních metod a dlouholeté zkušenosti. Většina trenérů se k tématu kurzu dostala svým osobním příběhem a školenou teorii praktikují ve svém životě. Díky tomu mají kurzy přímé propojení s realitou, kterou se snažíme co nejvíce zasadit do skutečných podmínek klienta.
Nabídka školení:

3AXIS Visual Language aneb řeč těla a vzhledu

Pro člověka gramotného i v oblasti neverbální jsou účes, make up, oděv, doplňky stejně informačně bohatým sdělením, jako např. osobní dopis, který mu sledovaná osoba pošle.
Seminář účastníkům ukáže nový efektivní způsob dívání se na partnera nebo klienta, či kolegu. Cílem je seznámení účastníků s některými znaky 3AXIS Visual Language, které umožní dle vzhledu osoby odhalit její nevědomá očekávání. Dle nich je možné pak cíleně upravit vlastní způsob komunikace, který je mnohem osobitější a účinnější a proto přináší lepší výsledky.

3axis

Apple školení

Ať už jste společnost nebo soukromá osoba, pokročilý uživatel, či naprostý začátečník a pořídili jste si produkt značky Apple, připravíme pro Vás zaškolení jak pro Mac OS X produkty, tak pro iOS produkty, ušité přímo Vám na míru. Pomůžeme Vám se naučit, jak používat Váš počítač MAC, stejně jako Apple iPad či iPhone. Naším cílem je maximálně zefektivnit Vaši práci na Apple produktech. Tím Vám pomůžeme ušetřit jak čas, tak peníze a zároveň zvýšit Vaši produktivitu. Kurz je určen jak pro nováčky, tak pro dlouhodobé uživatele Apple zařízení.

Apple školení

Prodejní dovednosti

Školení je zaměřeno na získání praktických návyků fungujících v obchodních vztazích. Účastník si v kurzu projde celým kolečkem systému prodeje od prvního kontaktu se zákazníkem, až po úspěšné uzavření prodeje. Zároveň se naučí uvolnit a vytvořit příjemnou atmosféru, ve které zákazník rád zodpoví správně položené dotazy. A právě efektivní dotazy a jejich procvičování jsou klíčem k samotné nabídce produktů/služeb. Po nabídce a předvedení firemních řešení již nebrání nic k uzavření prodeje a proto se také naučíme používat několik technik. Součástí kurzu je i technika řešení námitek. Cílem je pochopit chování zákazníka a umět na něj správně zareagovat.

Prodejní dovednosti

Prezentační dovednosti

Školení je zaměřeno na základní potřebu mezilidské komunikace, a to vyjádřit svůj názor. Vyzkoušíme si správně utřídit a následně prezentovat své myšlenky a stanovit si priority v obsahu projevu. Také si ukážeme práci s audiovizuálními pomůckami, i tvorbu samotné prezentace. Cílem kurzu je praktické procvičování vystupování před lidmi, verbální i neverbální projev, práce s posluchači a získání sebevědomí.

prezentacni dovednosti

GTD – Getting Things Done aneb mít vše hotovo

Školení je zaměřeno na stěžejní GTD návyky, jejich vysvětlení a především osvojení v rámci cvičení. Účastník tak během kurzu dostane jednak komplexní informaci o metodě GTD, ale zároveň si ji bude moci rovnou vyzkoušet a konzultovat své vlastní poznatky. Cílem je představit postupy, které pomohou minimalizovat stres a lépe zvládat úkoly a závazky.

getting things done GTD

Train the trainer

Školení je určeno všem, kteří se chystají vést tréninky, školení a workshopy. Okrajově si účastníci vyzkouší práci s prezentací a flipchartem. Většina kurzu je věnována práci se skupinou, tvorbě a udržování energie, povzbuzování otevřeného a kreativního prostředí. Cílem kurzu je naučit se správně vést školení a zažít si základní techniky pro práci s posluchači.

train-the-trainer
Napsali o nás
Napsali o nás

Iva Šimůnková HR Business Partner, školení train the trainer Začínáme s iPadem

Školitel perfektně připraven! Flexibilita a schopnost extrémně rychle reagovat na klientovy požadavky. Příjemná a přátelská atmosféra. Velice doporučuji!

Zentiva

Reakce z workshopů Sdílíme iSen:

Školitel nás úplně vtáhnul do děje a přestože počítač skoro neumím používat, tak s tabletem jsem se naučila zacházet během prvních pár minut. Zároveň se mi líbilo obrovské nadšení, které školitel měl pro věc.

24U s.r.o.

Reakce ze školení prodejních dovedností promoterů SONY:

Otázka: Čím bychom mohli školení vylepšit? Odpověď: „Ničím, dle mého názoru je naprosto skvělé na rozdíl od školení OVB.

Max Promotion, s.r.o.

Reakce na školení prodejních dovedností pro promotery SONY:

Velmi naučná a zároveň zábavná forma učení s využitím praktických i teoretických testů. Takzvaná „škola hrou“. Jen doporučuji

Max Promotion, s.r.o.
Měli byste o některé školení zájem? Nezávazně nás kontaktujte.
Vaše zpráva
Vaše jméno (vyžadováno)
Váš email (vyžadováno)
Telefon
Jak Vás máme kontaktovat?

 Telefonicky E-mailem