Teambuilding

Teambuilding je dnes velmi populární formou pro firemní akce. Můžeme nabídnout originální teambuilding aktivity, které rozvíjejí dovednosti zaměstnanců a zároveň prohlubují jejich vztahy.

Nabízíme jak outdoorové, tak indoorové aktivity připraveny speciálně pro potřeby Vaší společnosti. Aktivity podněcují komunikaci, myšlení a zároveň vyplavují napovrch nashromážděné emoce. Tím dochází k uvolnění atmosféry ve vztazích a každý si odnáší pozitivní netradiční zážitek.

teambuilding
Co je teambuilding?

Teambuilding je výraz pocházející z anglických slov „team“ = tým a „building“ = budování. Teambuildingové aktivity jsou moderní několik posledních let, nicméně se odkazují na počátek 80. let, kdy David Kolb publikoval svou teorii zážitkového vzdělávání ve 4 krocích. V prvním kroce účastníci získají zážitek při řešení úkolu, následně dojde k zpětné vazbě a vyhodnocení. Ve třetím kroce na základě získaných dovedností vytvoří účastníci nový postup, koncept či metodu, kterou si aktivitou ověří ve čtvrtém kroce.

Jak probíhá teambuilding?

Teambuildingy mohou být na přání klienta buď klasickou zábavou a odreagováním od běžného rytmu pracovního života a to pomocí nevšedních zážitků. Díky tomu si mohou účastníci vyzkoušet ať už týmové či individuální aktivity. Druhou možností jsou pak tzn. teamspirit, kde pomocí aktivit dochází ke stmelení kolektivu a posílení teamového ducha. Třetí možností teamwork, který je zaměřen na rozvnoj dovedností celého teamu a to propojením odborného kurzu a volnočasových aktivit.

Proč je teambuilding důležitý?

Nedaří se Vám navodit dobrou atmosféru v teamu? Neplní Váš team cíle? Nebo naopak potřebujete poděkovat svým zaměstnancům a motivovat je k další práci? Chcete svůj team stále vzdělávat a rozvíjet? Pracujete na konkrétním úkolu a chcete získat širší pohled na možná řešení? Pak je pro Vás náš teambuilding tou pravou volbou.

Nabídka teambuildingů:

007

Zažijte skutečné dobrodružství, které je denním chlebem agenta jejího Veličenstva. Při tomto teambuildingu se tak můžete pohybovat ve vzduchu v akrobatickém letadle či vrtulníku, užít si projížďku exkluzivními vozy, vyzkoušet si závody na okruhu či projít výcvikem S.W.A.T. a zastřílet si z různých palných zbraní.

007 teambuilding

Indián

V tomto kurzu nahlédnou účastníci oknem do života skutečných indiánů. Začnou třeba tím, že si budou muset obstarat potravu. Během dne plní logické úkoly a veškeré kroky směřují k přípravě na vyvrcholení dne. Večer si připraví večeři z potravy, kterou se jim podařilo obstarat v Setonově hrnci a den zakončí rituálním obřadem v potní chýši – Inity.

indian

Cesta z města

Cílem kurzu je utéci od každodenního ruchu velkoměsta a denního stresu a maximálně se spojit s přírodou. V programu se nachází jak adrenalinové aktivity slaňování či paintball, tak ale i komunikační hry. Po vykřesání si vlastního plamínku a zapálení společného ohně si smlsneme na opečeném seleti a spánek pod širákem zakončí den nevšedním romantickým zážitkem.

cesta z města teambuilding

Komunikační kurz

Cílem kurzu je osvojit si komunikační techniky, aby bylo možné zlepšit komunikaci nejen na pracovišti, ale i v soukromém životě a odstranit své komunikační chyby. Pomocí zpětné vazby zjistíte, jak Vás vidí Vaši kolegové, popřípadě jak dokážete asertivně prezentovat své myšlenky a názory. Současně se naučíme rozeznávat základy manipulace během komunikace.

komunikační kurz
Napsali o nás

Iva Šimůnková HR Business Partner, školení train the trainer Začínáme s iPadem

Školitel perfektně připraven! Flexibilita a schopnost extrémně rychle reagovat na klientovy požadavky. Příjemná a přátelská atmosféra. Velice doporučuji!

Zentiva

Reakce z workshopů Sdílíme iSen:

Školitel nás úplně vtáhnul do děje a přestože počítač skoro neumím používat, tak s tabletem jsem se naučila zacházet během prvních pár minut. Zároveň se mi líbilo obrovské nadšení, které školitel měl pro věc.

24U s.r.o.

Reakce ze školení prodejních dovedností promoterů SONY:

Otázka: Čím bychom mohli školení vylepšit? Odpověď: „Ničím, dle mého názoru je naprosto skvělé na rozdíl od školení OVB.

Max Promotion, s.r.o.
Chtěli byste uspořádat teambuilding? Nezávazně nás kontaktujte.
Vaše zpráva
Vaše jméno (vyžadováno)
Váš email (vyžadováno)
Telefon
Jak Vás máme kontaktovat?

 Telefonicky E-mailem