Firemní akce a eventy

Připravíme a zorganizujeme pro Vás zábavný a originální program sestavený dle Vašich požadavků a přání.

Právě Eventy a firemní akce jsou spojené s emocemi a s osobním setkáváním lidí. Při tomto neformálním setkávání mohou vzniknout pevné a trvalé vazby, pomocí nich jsme schopni dosáhnout lepších výsledků.

Eventy můžou být sportovní, relaxační, společenské nebo zaměřené na prožitky.

firemni-akce-a-eventy
Co nabízíme?

Zrealizujeme pro Vás firemní večírky a setkávání s Vašimi zákazníky od a do z. Specializujeme se netradiční zážitek a každý event má vždy připravený tématický a bohatý program.

Jak eventy probíhají?

Po řízeném brainstormingu s klientem připravíme vhodné tématické návrhy. Po finálním odsouhlasení již přebíráme celou realizaci na svá bedra a pro klienta odpadá jakákoli další starost.

Proč zvolit nás?

Námi organizované eventy mají vždy punc originality. Hostům, Vašim zákazníkům, dopřávají pocit vyjímečnosti a zprostředkovávají skvělou zábavu. Během eventů je vždy velmi přátelské a nezávazné klima, které je vhodné k poděkování za spolupráci či k řešení pracovních i nepracovních záležitostí.

Nabídka eventů:

Sport

Eventy se sportovní tématikou patří mezi ty vůbec nejoblíbenější. Protože sport vyplavuje endorfíny, nebo-li hormony štěstí, patří následná zábava vždy mezi ty nejuvolněnější. Mezi základní programy patří uspořádání turnaje ve fotbale či třeba netradičním ragby. K adrenalinovým eventům pak patří sjíždění řeky na raftech, či slaňování přírodních překážek. Oblíbené jsou i cyklovýlety, a to třeba i se sjezdem sjezdovek na kole.

sportovni akce

Adrenalin

Eventy spojené se zábavou či firemní prezentací v netradičním prostředí a s adrenalinovým zážitkem. Připravíme bohaté programy například  se školou smyku, projížďkou na okruhu, paintball, střelnicí či jiné aktivity. Program se dá poskládat na denní činnosti a večerní zábavu například formou rautu či  koncertu.

andrenalinové eventy

Kupé

Firemní event či prezentace probíhá výhradně ve vagónu. Je na Vás, zda si zvolíte historickou tramvaj či vlastní vagón a jídelní vůz historického vlaku, který budete mít k dispozici pouze pro sebe.. Event je určen pro menší skupiny a je spojený s prohlídkou a občerstvením na zajímavých lokalitách. Během jízdy je zajištěn jak bar, tak tradiční hudba.

kupé firemní akce

Kasíno

Připravíme kasíno ve Vámi vybrané lokalitě a vše co k tomu patří. Prostředí a tématický oděv, který je součástí objednávky, je možné stylizovat například do stylu Monte Carlo, dob mafie, Jamese Bonda a dalších. Zároveň si na bankovky můžete navolit logo společností a umístit fotografii ředitele na nejvyšší bankovku, či naopak poděkovat svým klientům za odvedenou práci a použít fotografie jejich.

Kasino firemni eventy
Napsali o nás

Iva Šimůnková HR Business Partner, školení train the trainer Začínáme s iPadem

Školitel perfektně připraven! Flexibilita a schopnost extrémně rychle reagovat na klientovy požadavky. Příjemná a přátelská atmosféra. Velice doporučuji!

Zentiva

Reakce z workshopů Sdílíme iSen:

Školitel nás úplně vtáhnul do děje a přestože počítač skoro neumím používat, tak s tabletem jsem se naučila zacházet během prvních pár minut. Zároveň se mi líbilo obrovské nadšení, které školitel měl pro věc.

24U s.r.o.

Reakce ze školení prodejních dovedností promoterů SONY:

Otázka: Čím bychom mohli školení vylepšit? Odpověď: „Ničím, dle mého názoru je naprosto skvělé na rozdíl od školení OVB.

Max Promotion, s.r.o.
Chtěli byste uspořádat firemní akci nebo večírek? Nezávazně nás kontaktujte.
Vaše zpráva
Vaše jméno (vyžadováno)
Váš email (vyžadováno)
Telefon
Jak Vás máme kontaktovat?

 Telefonicky E-mailem